Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1377062
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1801
Ikona - strzałka prawaKomunikaty11514
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1753
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia12041
Ikona - strzałka prawaKonkursy17861
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1336
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201914812
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów9799
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24349
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej18520
Ikona - strzałka prawaRok 20176497
Ikona - strzałka prawaRok 20166410
Ikona - strzałka prawaRok 20156862
Ikona - strzałka prawaRok 20145959
Ikona - strzałka prawaRok 20136652
Ikona - strzałka prawaRok 20125030
Ikona - strzałka prawaRok 20117434
Ikona - strzałka prawarok 20108055
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091734
Ikona - strzałka prawarok 20092475
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy23955
Ikona - strzałka prawa20144857
Ikona - strzałka prawa20135064
Ikona - strzałka prawa20126747
Ikona - strzałka prawa20117891
Ikona - strzałka prawa20104620
Ikona - strzałka prawa20096260
Ikona - strzałka prawa20083704
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy6035
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20194554
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20189445
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20172910
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20164444
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152599
Ikona - strzałka prawaSesje6410
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji7300
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji7065
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1463
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1719
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1997
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9313
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2341
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1531
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1275
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11950
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10426
Ikona - strzałka prawaPozostałe7939
Ikona - strzałka prawaRegulamin7630
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół797
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27263
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2953
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18804
Ikona - strzałka prawaRODO3568
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1386
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11908
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3213
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9673
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy288
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum11376
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31475
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6392
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1435
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia3112
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1737
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5802
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro167261
Ikona - strzałka prawa2019 rok4846
Ikona - strzałka prawa2018 rok10445
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.564
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.414
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1147
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1059
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1072
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1138
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1285
Ikona - strzałka prawaWynik900
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1085
Ikona - strzałka prawaWynik889
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej529
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1004
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa851
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2458
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1630
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1663
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1574
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1684
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2266
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa913
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1098
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1258
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu942
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1166
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu952
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201246
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1067
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1326
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu965
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1099
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21027
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko51259
Ikona - strzałka prawaKontrole5328
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1815
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli558
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad505
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli504
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55524
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54541
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53523
Ikona - strzałka prawaPetycje5132
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1853
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1281
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe17
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 201914
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 201911
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018462
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017748
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16928
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11885
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy22147
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy1667
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy14413
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy16557
Ikona - strzałka prawaKomisje11913
Ikona - strzałka prawaReferaty15944
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3227
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy20182
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13970
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2440
Ikona - strzałka prawaZarządzenia7034
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3788
Ikona - strzałka prawa2013676
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny513
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna538
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3033
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1853
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9571
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11227
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7822
Ikona - strzałka prawaBudżet1953
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8867
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3758
Ikona - strzałka prawaArchiwum1465
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9881
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5859
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5771
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6238

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-22 13:01:34, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)