Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1951793
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności442
Ikona - strzałka prawaKonkursy36564
Ikona - strzałka prawaKomunikaty31455
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie3802
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia30467
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202037003
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów24130
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27231
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej23712
Ikona - strzałka prawaRok 201716551
Ikona - strzałka prawaRok 201616829
Ikona - strzałka prawaRok 201517643
Ikona - strzałka prawaRok 201414268
Ikona - strzałka prawaRok 201319155
Ikona - strzałka prawaRok 201216738
Ikona - strzałka prawaRok 201118065
Ikona - strzałka prawarok 201021633
Ikona - strzałka prawarok 20093230
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20095618
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy33544
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy8798
Ikona - strzałka prawaSesje9241
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1033
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji4992
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10391
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3680
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2410
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne14176
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12299
Ikona - strzałka prawaPozostałe9012
Ikona - strzałka prawaRegulamin9688
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1797
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane28966
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3986
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20513
Ikona - strzałka prawaRODO5045
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2130
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?18506
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry4469
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10585
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy1771
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum19917
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe43186
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska7750
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2394
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4412
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2620
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6721
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro183710
Ikona - strzałka prawa2020 rok7821
Ikona - strzałka prawa2019 rok11202
Ikona - strzałka prawa2018 rok16086
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1463
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1043
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1873
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1745
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1828
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1868
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2006
Ikona - strzałka prawaWynik1518
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1806
Ikona - strzałka prawaWynik1479
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1262
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1762
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1636
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3183
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2341
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2379
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2303
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2438
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3002
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1605
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1771
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1962
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1645
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1813
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1629
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201919
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1658
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1996
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1624
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1759
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21749
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko62118
Ikona - strzałka prawaKontrole7385
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2771
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1190
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1183
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1117
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551151
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541207
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531184
Ikona - strzałka prawaPetycje12829
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz2885
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2307
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe699
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019245
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019211
Ikona - strzałka prawaBilans258
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019598
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019594
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181134
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171571
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?180
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych436
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska707
Ikona - strzałka prawaPetycje457
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu2121
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18888
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13380
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy24858
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3157
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16008
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18563
Ikona - strzałka prawaKomisje13263
Ikona - strzałka prawaReferaty18310
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4438
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy21875
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu15361
Ikona - strzałka prawaZarządzenia9391
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe4187
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4634
Ikona - strzałka prawa20131264
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1044
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1134
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3701
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2483
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10588
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki12457
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8925
Ikona - strzałka prawaBudżet4559
Ikona - strzałka prawaSprawozdania16307
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4516
Ikona - strzałka prawaArchiwum2232
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10799
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6723
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6578
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7102

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-19 07:54:29, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)