Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1131123
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1027
Ikona - strzałka prawaKonkursy7836
Ikona - strzałka prawaKomunikaty4385
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie852
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia5459
Ikona - strzałka prawaPrzetargi769
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20191862
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów4872
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut22814
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej16089
Ikona - strzałka prawaRok 20173057
Ikona - strzałka prawaRok 20162959
Ikona - strzałka prawaRok 20153268
Ikona - strzałka prawaRok 20143422
Ikona - strzałka prawaRok 20132393
Ikona - strzałka prawaRok 20121700
Ikona - strzałka prawaRok 20114090
Ikona - strzałka prawarok 20103996
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 2009790
Ikona - strzałka prawarok 20092202
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy18114
Ikona - strzałka prawa20142526
Ikona - strzałka prawa20132716
Ikona - strzałka prawa20123523
Ikona - strzałka prawa20113861
Ikona - strzałka prawa20102820
Ikona - strzałka prawa20093200
Ikona - strzałka prawa20082170
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy4458
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 2019747
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20185628
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20171104
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20162645
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20151939
Ikona - strzałka prawaSesje4765
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji4588
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji4620
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał933
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji394
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8851
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1786
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"840
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne791
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11096
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9522
Ikona - strzałka prawaPozostałe7440
Ikona - strzałka prawaRegulamin6932
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół363
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26349
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2538
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18143
Ikona - strzałka prawaRODO1409
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1086
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10341
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2713
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9242
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum5478
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe26382
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5720
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1118
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2602
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1347
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5437
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro155407
Ikona - strzałka prawa2018 rok3277
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.237
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.177
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF898
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego824
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię839
Ikona - strzałka prawaProgram promocji883
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1047
Ikona - strzałka prawaWynik668
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II833
Ikona - strzałka prawaWynik683
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej283
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe750
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa603
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2217
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1377
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1408
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1338
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1440
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2024
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa667
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków783
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1021
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu728
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska968
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu709
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201011
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu822
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1106
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu716
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe887
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2812
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko41748
Ikona - strzałka prawaKontrole3909
Ikona - strzałka prawa20121327
Ikona - strzałka prawaKontrola Zarządzania Kryzysowego651
Ikona - strzałka prawaKontrola RIO1141
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza895
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli316
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad281
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli286
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55312
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54309
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53297
Ikona - strzałka prawaPetycje3062
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1385
Ikona - strzałka prawaSprawozdania847
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018212
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017471
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska15673
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11066
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy20381
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy593
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy12999
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy15252
Ikona - strzałka prawaKomisje11218
Ikona - strzałka prawaReferaty14565
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2684
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19168
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu12901
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1871
Ikona - strzałka prawaZarządzenia5604
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3424
Ikona - strzałka prawa2013433
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny296
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna320
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2764
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1606
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9046
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10704
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7346
Ikona - strzałka prawaBudżet962
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6090
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3470
Ikona - strzałka prawaArchiwum1178
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9337
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5582
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5464
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5890

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-02-19 14:36:33, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)