Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1220988
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1442
Ikona - strzałka prawaKomunikaty7438
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia9337
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1348
Ikona - strzałka prawaKonkursy13425
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1033
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20196572
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów7322
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut23646
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej17528
Ikona - strzałka prawaRok 20174626
Ikona - strzałka prawaRok 20164506
Ikona - strzałka prawaRok 20154827
Ikona - strzałka prawaRok 20144508
Ikona - strzałka prawaRok 20134212
Ikona - strzałka prawaRok 20122934
Ikona - strzałka prawaRok 20115465
Ikona - strzałka prawarok 20105535
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091196
Ikona - strzałka prawarok 20092313
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy21426
Ikona - strzałka prawa20143539
Ikona - strzałka prawa20133799
Ikona - strzałka prawa20124937
Ikona - strzałka prawa20115432
Ikona - strzałka prawa20103585
Ikona - strzałka prawa20094557
Ikona - strzałka prawa20082746
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy5323
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20192359
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20187366
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20171901
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163435
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152193
Ikona - strzałka prawaSesje5812
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji6299
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji5882
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1173
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań695
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1459
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9078
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2052
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1231
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1018
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11450
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9966
Ikona - strzałka prawaPozostałe7684
Ikona - strzałka prawaRegulamin7280
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół580
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26833
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2760
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18446
Ikona - strzałka prawaRODO3185
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1234
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11112
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2961
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9435
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy47
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum7093
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe29416
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6054
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1244
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2848
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1534
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5607
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro162286
Ikona - strzałka prawa2019 rok2048
Ikona - strzałka prawa2018 rok7084
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.368
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.274
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF994
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego919
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię931
Ikona - strzałka prawaProgram promocji980
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1142
Ikona - strzałka prawaWynik759
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II936
Ikona - strzałka prawaWynik772
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej390
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe865
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa703
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2322
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1482
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1521
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1435
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1541
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2123
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa773
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków933
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1119
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu820
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1043
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu811
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201111
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu922
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1204
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu808
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe977
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2903
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko48047
Ikona - strzałka prawaKontrole4883
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1141
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli439
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad372
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli381
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55400
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54406
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53386
Ikona - strzałka prawaPetycje3944
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1617
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1078
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018322
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017592
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16373
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11507
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy21406
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy1290
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy13924
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy15960
Ikona - strzałka prawaKomisje11589
Ikona - strzałka prawaReferaty15292
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2950
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19717
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13489
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2108
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6454
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3594
Ikona - strzałka prawa2013533
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny379
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna410
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2877
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1722
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9306
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10976
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7581
Ikona - strzałka prawaBudżet1462
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7442
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3587
Ikona - strzałka prawaArchiwum1341
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9657
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5699
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5607
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6046

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-06-26 13:00:04, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)