Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1291691
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1626
Ikona - strzałka prawaKomunikaty9256
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1564
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia10629
Ikona - strzałka prawaKonkursy15463
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1184
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201910849
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów8408
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut23985
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej17994
Ikona - strzałka prawaRok 20175529
Ikona - strzałka prawaRok 20165425
Ikona - strzałka prawaRok 20155715
Ikona - strzałka prawaRok 20145173
Ikona - strzałka prawaRok 20135344
Ikona - strzałka prawaRok 20123829
Ikona - strzałka prawaRok 20116402
Ikona - strzałka prawarok 20106593
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091431
Ikona - strzałka prawarok 20092392
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy22610
Ikona - strzałka prawa20144116
Ikona - strzałka prawa20134365
Ikona - strzałka prawa20125767
Ikona - strzałka prawa20116529
Ikona - strzałka prawa20104053
Ikona - strzałka prawa20095337
Ikona - strzałka prawa20083191
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy5648
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20193167
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20188344
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20172324
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163832
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152375
Ikona - strzałka prawaSesje6074
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji6657
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji6383
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1272
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1097
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1669
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9188
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2207
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1366
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1152
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11640
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10196
Ikona - strzałka prawaPozostałe7802
Ikona - strzałka prawaRegulamin7431
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół685
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27033
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2853
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18576
Ikona - strzałka prawaRODO3376
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1313
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11470
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3084
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9546
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy154
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum8923
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe30387
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6239
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1326
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2963
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1627
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5704
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro164607
Ikona - strzałka prawa2019 rok3326
Ikona - strzałka prawa2018 rok8685
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.460
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.343
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1075
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego989
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1005
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1057
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1212
Ikona - strzałka prawaWynik824
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1011
Ikona - strzałka prawaWynik830
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej458
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe936
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa779
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2388
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1554
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1586
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1510
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1609
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2191
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa841
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1023
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1191
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu883
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1109
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu879
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201180
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu991
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1264
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu888
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1043
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2964
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko49496
Ikona - strzałka prawaKontrole5115
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1255
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli498
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad440
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli440
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55466
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54476
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53462
Ikona - strzałka prawaPetycje4445
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1733
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1172
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018397
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017670
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16603
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11686
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy21767
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy1461
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy14167
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy16262
Ikona - strzałka prawaKomisje11739
Ikona - strzałka prawaReferaty15612
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3093
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19951
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13747
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2278
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6753
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3688
Ikona - strzałka prawa2013607
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny457
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna476
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2955
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1784
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9440
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11113
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7712
Ikona - strzałka prawaBudżet1686
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8101
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3674
Ikona - strzałka prawaArchiwum1383
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9789
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5779
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5686
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6146

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-16 10:09:09, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)