Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1550987
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaKonkursy22841
Ikona - strzałka prawaKomunikaty15350
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie2290
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia16048
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20201789
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów12418
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25122
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej20053
Ikona - strzałka prawaRok 20178337
Ikona - strzałka prawaRok 20168171
Ikona - strzałka prawaRok 20158875
Ikona - strzałka prawaRok 20147578
Ikona - strzałka prawaRok 20138734
Ikona - strzałka prawaRok 20126983
Ikona - strzałka prawaRok 20119426
Ikona - strzałka prawarok 201010206
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20092445
Ikona - strzałka prawarok 20092657
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy26856
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy6870
Ikona - strzałka prawaSesje7332
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych226
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji3054
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9638
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2765
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1604
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne12555
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11142
Ikona - strzałka prawaPozostałe8257
Ikona - strzałka prawaRegulamin8178
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1062
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27763
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3257
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19236
Ikona - strzałka prawaRODO4013
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1594
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?13221
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3531
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9941
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy632
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum12901
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe34534
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6763
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1632
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia3639
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1951
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6053
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro172059
Ikona - strzałka prawa2019 rok7735
Ikona - strzałka prawa2018 rok13694
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.738
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.555
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1334
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1236
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1254
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1323
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1468
Ikona - strzałka prawaWynik1063
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1283
Ikona - strzałka prawaWynik1035
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej705
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1196
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1072
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2627
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1811
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1835
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1764
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1873
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2475
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1087
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1279
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1445
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1124
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1330
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1137
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201423
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1226
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1492
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1143
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1251
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21180
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko54611
Ikona - strzałka prawaKontrole5788
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2074
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli708
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad677
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli658
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55675
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54730
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53687
Ikona - strzałka prawaPetycje6960
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz2164
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1549
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe163
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019128
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019141
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018640
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017958
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska17598
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej12355
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy23020
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy2187
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy15023
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17233
Ikona - strzałka prawaKomisje12342
Ikona - strzałka prawaReferaty16739
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3590
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy20718
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu14436
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2860
Ikona - strzałka prawaZarządzenia7674
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4047
Ikona - strzałka prawa2013823
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny629
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna685
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3209
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1999
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9938
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11585
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8140
Ikona - strzałka prawaBudżet2537
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10131
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3972
Ikona - strzałka prawaArchiwum1647
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10157
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6071
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5980
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6492

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-26 14:15:39, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)