Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2057935
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności819
Ikona - strzałka prawaKonkursy40378
Ikona - strzałka prawaKomunikaty35035
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie4246
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia34079
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20213528
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202042523
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów27026
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27703
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej24797
Ikona - strzałka prawaRok 201718445
Ikona - strzałka prawaRok 201618796
Ikona - strzałka prawaRok 201519497
Ikona - strzałka prawaRok 201415717
Ikona - strzałka prawaRok 201321292
Ikona - strzałka prawaRok 201218916
Ikona - strzałka prawaRok 201119878
Ikona - strzałka prawarok 201024457
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20096223
Ikona - strzałka prawarok 20093379
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy35383
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy9343
Ikona - strzałka prawaSesje9709
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1277
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji5868
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10624
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3903
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2693
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne14678
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12609
Ikona - strzałka prawaPozostałe9261
Ikona - strzałka prawaRegulamin10011
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1982
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29235
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4191
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20997
Ikona - strzałka prawaRODO5463
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2285
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?19983
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry5026
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10751
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy2083
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum21049
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.693
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe45231
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska7999
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2569
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4644
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2794
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6880
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro187156
Ikona - strzałka prawa2018 rok16251
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1627
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1156
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF2025
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1898
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię2003
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2036
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2153
Ikona - strzałka prawaWynik1648
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1943
Ikona - strzałka prawaWynik1603
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1409
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1916
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1795
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3322
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2471
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2537
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2469
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2583
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3159
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1764
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1912
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2109
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1787
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1943
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1765
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202063
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1795
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego2130
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1749
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko64558
Ikona - strzałka prawaKontrole7724
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2947
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1313
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1313
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1235
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551270
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541327
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531313
Ikona - strzałka prawaPetycje14171
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz3075
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2564
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe876
Ikona - strzałka prawaBilans395
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019342
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019388
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019717
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019718
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181271
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171722
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?320
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych866
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska1296
Ikona - strzałka prawaPetycje578
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu2985
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19263
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13656
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy25330
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3410
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16284
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18890
Ikona - strzałka prawaKomisje13485
Ikona - strzałka prawaReferaty18735
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4660
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy22212
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu15618
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe4469
Ikona - strzałka prawaZarządzenia9771
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4784
Ikona - strzałka prawa20131365
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1149
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1248
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3832
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2608
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10773
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki12717
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9151
Ikona - strzałka prawaBudżet5107
Ikona - strzałka prawaSprawozdania17876
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4694
Ikona - strzałka prawaArchiwum2419
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10977
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6881
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6734
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7271

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-22 13:55:0, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)