Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1155836
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1240
Ikona - strzałka prawaKonkursy10920
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia8012
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1140
Ikona - strzałka prawaKomunikaty5950
Ikona - strzałka prawaPrzetargi915
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20194142
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów6216
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut23306
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej16997
Ikona - strzałka prawaRok 20173912
Ikona - strzałka prawaRok 20163763
Ikona - strzałka prawaRok 20154040
Ikona - strzałka prawaRok 20144016
Ikona - strzałka prawaRok 20133309
Ikona - strzałka prawaRok 20122231
Ikona - strzałka prawaRok 20114821
Ikona - strzałka prawarok 20104650
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091002
Ikona - strzałka prawarok 20092263
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy19930
Ikona - strzałka prawa20143063
Ikona - strzałka prawa20133338
Ikona - strzałka prawa20124204
Ikona - strzałka prawa20114730
Ikona - strzałka prawa20103227
Ikona - strzałka prawa20093775
Ikona - strzałka prawa20082469
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy4968
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20191640
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20186603
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20171535
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163131
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152074
Ikona - strzałka prawaSesje5398
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji5606
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji5291
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1076
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań418
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1073
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8957
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1950
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1085
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne918
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11303
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9790
Ikona - strzałka prawaPozostałe7578
Ikona - strzałka prawaRegulamin7123
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół490
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26594
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2657
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18313
Ikona - strzałka prawaRODO1638
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1173
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10689
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2869
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9351
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum6117
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe28096
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5921
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1187
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2759
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1457
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5537
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro159171
Ikona - strzałka prawa2019 rok901
Ikona - strzałka prawa2018 rok5198
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.308
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.232
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF951
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego875
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię892
Ikona - strzałka prawaProgram promocji935
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1098
Ikona - strzałka prawaWynik719
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II896
Ikona - strzałka prawaWynik731
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej348
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe818
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa658
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2277
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1437
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1476
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1396
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1499
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2085
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa734
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków877
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1083
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu780
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1012
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu765
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201074
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu883
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1165
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu769
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe943
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2868
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko45464
Ikona - strzałka prawaKontrole4551
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1042
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli384
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad336
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli345
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55366
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54368
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53351
Ikona - strzałka prawaPetycje3474
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1519
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1003
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018271
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017538
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16056
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11308
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy20904
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy943
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy13578
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy15629
Ikona - strzałka prawaKomisje11424
Ikona - strzałka prawaReferaty14987
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2847
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19480
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13237
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1999
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6138
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3515
Ikona - strzałka prawa2013495
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny343
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna371
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2834
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1671
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9196
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10851
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7480
Ikona - strzałka prawaBudżet1270
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6872
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3535
Ikona - strzałka prawaArchiwum1284
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9533
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5651
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5550
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5974

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-04-25 08:25:33, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)