Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2085760
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności896
Ikona - strzałka prawaKonkursy41706
Ikona - strzałka prawaKomunikaty35907
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie4325
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia34985
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20216590
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202043948
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów27718
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27804
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25095
Ikona - strzałka prawaRok 201718930
Ikona - strzałka prawaRok 201619204
Ikona - strzałka prawaRok 201519922
Ikona - strzałka prawaRok 201416175
Ikona - strzałka prawaRok 201321781
Ikona - strzałka prawaRok 201219381
Ikona - strzałka prawaRok 201120424
Ikona - strzałka prawarok 201025077
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20096479
Ikona - strzałka prawarok 20093430
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy35931
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy9433
Ikona - strzałka prawaSesje9799
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1322
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji6012
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10700
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3963
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2750
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne14786
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12690
Ikona - strzałka prawaPozostałe9319
Ikona - strzałka prawaRegulamin10129
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół2027
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29307
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4235
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21091
Ikona - strzałka prawaRODO5555
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2327
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?20331
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry5138
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10794
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy2197
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum21345
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.790
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe45790
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska8071
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2616
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4699
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2842
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6925
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro188337
Ikona - strzałka prawa2018 rok16306
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1692
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1188
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF2079
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1945
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię2049
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2084
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2195
Ikona - strzałka prawaWynik1697
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1979
Ikona - strzałka prawaWynik1641
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1450
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1948
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1836
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3360
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2507
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2572
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2507
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2620
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3194
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1800
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1947
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2143
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1824
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1975
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1793
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202095
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1826
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego2172
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1782
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko65147
Ikona - strzałka prawaKontrole7825
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza3005
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1346
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1349
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1270
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551307
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541359
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531343
Ikona - strzałka prawaPetycje14519
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz3132
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2615
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe918
Ikona - strzałka prawaBilans437
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019377
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019430
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019750
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019755
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181308
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171765
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?352
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych988
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska1417
Ikona - strzałka prawaPetycje614
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu3149
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19360
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13717
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy25430
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3477
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16338
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18958
Ikona - strzałka prawaKomisje13554
Ikona - strzałka prawaReferaty18845
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4744
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy22313
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu15676
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe4571
Ikona - strzałka prawaZarządzenia9871
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4818
Ikona - strzałka prawa20131402
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1179
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1279
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3866
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2641
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10811
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki12777
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9209
Ikona - strzałka prawaBudżet5295
Ikona - strzałka prawaSprawozdania18292
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4738
Ikona - strzałka prawaArchiwum2452
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11041
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6922
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6777
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7332

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-13 15:09:41, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)