Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2263840
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaKonkursy48578
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1350
Ikona - strzałka prawaKomunikaty41562
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie4840
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia40350
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202124658
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202053446
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów32458
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut28503
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26302
Ikona - strzałka prawaRok 201722289
Ikona - strzałka prawaRok 201622423
Ikona - strzałka prawaRok 201523322
Ikona - strzałka prawaRok 201418749
Ikona - strzałka prawaRok 201325520
Ikona - strzałka prawaRok 201222921
Ikona - strzałka prawaRok 201123648
Ikona - strzałka prawarok 201029487
Ikona - strzałka prawarok 20093669
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20097398
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy38010
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy10033
Ikona - strzałka prawaSesje10283
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1626
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji6645
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11116
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 2030587
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska4310
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne3122
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne15638
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13070
Ikona - strzałka prawaPozostałe9618
Ikona - strzałka prawaRegulamin10620
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół2322
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz679
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29769
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4518
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21706
Ikona - strzałka prawaRODO6005
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2564
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?22141
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry5810
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa11041
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy2818
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum23248
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.1313
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe48489
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska8505
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2904
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia5019
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej3152
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej7202
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro196054
Ikona - strzałka prawa2018 rok16588
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1955
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1382
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF2326
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego2197
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię2297
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2333
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2445
Ikona - strzałka prawaWynik1921
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II2201
Ikona - strzałka prawaWynik1829
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1684
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe2178
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa2061
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3577
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2741
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2799
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2761
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2849
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3422
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa2030
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków2182
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2375
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2015
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska2191
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1997
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202326
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2037
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego2380
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1980
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko69016
Ikona - strzałka prawaKontrole8375
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza3301
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1563
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1566
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1476
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551526
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541563
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531549
Ikona - strzałka prawaPetycje16787
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz3440
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2925
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1136
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019705
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019564
Ikona - strzałka prawaBilans681
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019956
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019967
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181521
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20172027
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?578
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych1558
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska2233
Ikona - strzałka prawaPetycje828
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu4473
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19869
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej14084
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy26135
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3805
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16680
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy19412
Ikona - strzałka prawaKomisje13901
Ikona - strzałka prawaReferaty19361
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania5018
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy22781
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu16013
Ikona - strzałka prawaZarządzenia10451
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe5086
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna5047
Ikona - strzałka prawa20131600
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1359
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1459
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4083
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2860
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11081
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki13153
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9590
Ikona - strzałka prawaBudżet6236
Ikona - strzałka prawaSprawozdania21039
Ikona - strzałka prawaNarzędzia5029
Ikona - strzałka prawaArchiwum2665
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11315
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7199
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7078
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7602

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-09-23 13:43:58, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)